Jestem psychoterapeutą oraz psychologiem z 20 letnim doświadczeniem w pracy psychologicznej. Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym.

W ramach psychoterapii zajmuje się leczeniem: depresji, nerwicy, histerii, nerwicy lękowej, zaburzeń emocjonalnych, lękowych i osobowości. Zajmuje się także zaburzeniami psychicznymi, psychosomatycznymi i nastroju.

Pracuje z osobami mającymi niskie poczucie własnej wartości oraz przeżywającymi kryzys emocjonalny, ból emocjonalny, kryzys w związku, kryzys życiowy. Pracuje z osobami w lęku, brawurze i z osobami, które często wbrew sobie są agresywne i nie potrafią wyrażać lub pohamować złości.

Pracuje z pacjentami narcystycznymi, neurotycznymi, borderline, z syndromem DDA (dorosłe dzieci alkoholików), mającymi myśli samobójcze, fobie i fobie społeczne oraz autoagresywnymi.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, absolwentem Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, w trakcie kursu terapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Pracuję pod superwizją certyfikowanych superwizorów KCP TFP.

Zachęcam do skontaktowania się ze mną przez telefon pod nr 784 946 320